Načítám Akce

Impact Hub MashUp: (Ne)udržitelné stravování #online

registrace

Informace o akci

Datum 4. 11. 2021 Přidat do iCal  Přidat do Google Kalendáře 
Čas 19:30-21:00
Vstupné Zdarma
Organizátor Impact Hub
Místo Událost proběhne online

Chceme jíst – pořád kvalitněji. A je nás čím dál více. Agropotravinářský průmysl se tak logicky rapidně mění a diskutuje. Chcete poznat TOP projekty, které nám zachraňují p… ehm, potravinovou hojnost a využitelnost? Víme o nápadech, které zní až neskutečně dobře, ale ve skutečnosti už fungují.

Agropotravinářský průmysl už dávno není jen zemědělství a výroba. Zajímá nás i udržitelné a vodní hospodářství, výživa, cirkulární food systém, digitální tracking nebo alternativní proteiny. A na pódium jsme pozvali inovátory z oblasti hydroponie, prodeje i výzkumu.

Víte, že existuje dostupné střešní pěstování, co všechno lze vyrábět z lógru nebo jak je to s kompostováním ve městě? To a více v online streamu a naživo v našem pražském studiu.

PREZENTUJÍCÍ PROJEKTY

🔹 Model Živá krajina

🔹 Kokoza

🔹 Hydal Coffee

🔹 Harvestimo

🔹 Agrivoltaika

🔹 Forestbit

🔹 Vysoká škola chemicko-technologická v Praze

REGISTRACE

Akce je pro všechny zdarma a můžete se na ni registrovat přes tento formulář. V den akce vám přijde do e-mailu link, přes který se připojíte k vysílání.

Těšíme se na vás!

registrace Zpět na všechny akce

Máte tip?

Pracujete na něčem, co stojí za pozornost? Nebo znáte projekt, který rozhodně chceme poznat? Jsme jedno velké ucho. Posílám tip