Objevte svět inovací s pozitivním dopadem

7+ akceleračních programů ročně
100+ akcelerovaných startupů ročně
200+ zkušených profesionálů v Impact Hub síti
1 700+ členů Impact Hub komunity

Buďte součástí největší byznysové a akcelerační komunity v Česku. Udržitelné inovace a pozitivní společenský dopad můžeme vytvářet společně.

Staňte se hybatelem změny

Vytváříme unikátní komunitní ekosystém, ve kterém se úspěšně věnujeme inovačnímu poradenství, scoutingu projektů, pořádání akcí a intenzivně také tématu udržitelnosti.

Inovační poradenství

Navrhneme vám vhodnou strategii pro inovace i udržitelnost a pomůžeme vám s realizací dopadových aktivit včetně jejich měřitelnosti. Využíváme řadu kreativních metod a nástrojů, vlastní zkušenosti i podporu vlastní velké sítě profesionálů. Detaily vždy domluvíme přesně na míru.

Scouting projektů na míru

Propojíme vás s českou startupovou a inovační scénou. Máme kontakty napříč městy a obory. Vybereme pro vás projekty, které systematicky zapadnou do vašeho portfolia produktů se správnou hodnotovou propozicí. 

Community events

Hackathony, konference, Impact Hub Mashup, kulaté stoly, business akademie nebo třeba panelové diskuze. Existuje mnoho možností, jak vás napojit na správnou komunitu. Vždy zaleží na vašich konkrétních potřebách, podle kterých nadesignujeme ideální řešení.

Workshopy

Pokud před sebou máte komplexní výzvy, chcete rychle experimentovat nebo vás zajímá udržitelné podnikání, připravíme vám workshopy na míru. Pro malé i velké skupiny, v oblasti udržitenosti a inovací.

Business Pass

Získáte přístup do celé komunity více než 1700 členů v Praze, Brně, Ostravě i Zlíně pro sebe i své kolegy a tím i možnost využívat všechny výhody, které členství nabízí, a k tomu něco navíc. Celou nabídku vám připravíme na míru.

Pavel Moravec

Impact Hub se dlouhodobě zaměřuje na inovativní aktivity a vždy je pro ně důležitá i společenská odpovědnost a přínos, což jsou hodnoty, které jsou blízké i nám. Proto nás spolupráce baví a velmi si jí vážíme.

Pavel Moravec, Nestlé - CEE Head of Digital IS/IT & Sustainability

Zuzana Paulovics

S Impact Hubem nás spojuje vášeň podporovat začínající podnikatele. Spolupracovali jsme spolu při vedení našeho akceleračního programu Start Ii @ČSOB a Petr Vítek i jeho kolegové nám vždycky uměli pomoct najít startupy, které se do našeho programu hodily, stejně jako uměli startupům pomoct rozvinout byznys a růst.

Zuzana Paulovics, ČSOB - Lídr Start it

Andrea Studihradová

Jsme hrdí na to, že jsme spolu s naší Nadací České spořitelny mohli být u vzniku českého Impact Hubu. Je pro nás partnerem, se kterým nás těší rozvíjet další a další úrovně spolupráce, společně překračovat komfortní zóny a posouvat lidi a projekty, jež dokáží měnit svět okolo nás k lepšímu. Projekty, které mají sociální nebo environmentální dopad. Lidi, kteří svým zápalem dokáží nadchnout k aktivnímu životu své okolí. S Impact Hubem máme jistotu, že investice do akcelerovaných projektů se vždy vyplatí.

Andrea Studihradová, ČSAS - Zodpovědná za dobré věci České spořitelny

Náš tým

Pojďme se seznámit a zjistit, jak si můžeme být vzájemně prospěšní.

Petr Vondruš

Director of Hub Innovation

Petr Vítek

Co-founder of Impact Hub, Member of Supervisory Board

Lukáš Cypra

BizDev & Innovations Manager

Pojďme si říct víc

Aktivit, do kterých se můžeme společně pustit, je celá řada. Probereme, co by vás bavilo a jak vás zapojit.

 

Naši partneři

We <3 our partners. Podnikatelské prostředí můžeme rozvíjet i za hrdé podpory těchto partnerů.