Nejvychytanější prezentační show

1000 + vystupujících projektů
900 000 + zhlédnutí Slideslive záznamů
100 + úspěšných večerů
12 000 + diváků

Impact Hub MashUp představuje to nejzajímavější, co se v oblasti nových trendů, startupů a chytrých projektů děje. Každý řečník má k okouzlení/oslovení publika jen 200 vteřin, takže na vatu není čas. Uslyšíte jen to nejpodstatnější.

Kdy se potkáme?

Právě teď!

Příští MashUp?

Přihlaste se do našeho newsletteru a pozvánka vás nemine.

Získejte si pozornost

Startupům a vybraným řečníkům nabízíme možnost získat nové fanoušky, kontakty i zkušenosti. Partneři, investoři a firmy si zase můžou rozšířit svůj network, spojit své jméno s oblíbenou akcí a podpořit rozvíjející se byznys.

Historie plná hvězd

Cool aplikace, nová bistra, módní značky, technologičtí průkopníci, dopadové i inovační projekty - představili jsme třeba i dřevěné vibrátory nebo second hand pro maminky, dramaturgii máme vážně pestrou. Vystupují u nás známí, ale i začínající, podnikatelé, umělci i vědci.

Vojtěch Vild

Navzdory naší nekoherentní, poloimprovizované prezentaci nám hned po skončení akce nabídl jeden skvělý člověk pomoc a už s námi zůstal v core týmu. Takže máte-li projekt, třeba jen v začátku, MashUp rozhodně zkuste!

Vojtěch Vild, Biomasakr

Jindřich Fialka

Pro úspěšný start nových produktů, služeb, firem... zkrátka čehokoliv, je ohromně důležitá zpětná vazba. Kvalitní, rychlá, upřímná. A přesně tu dostanete, když svůj nápad vezmete na Mashup.

Jindřich Fialka, QDesigners a Greenest Company

Karel Frydrych

V Impact Hub Ostrava se mi prezentovalo skvěle. Úžasné publikum, fullhouse, odnáším si plno skvělých zážitků, momentů a 4 vizitky. Atmosféra byla uvolněná, určitě bych do toho šel znovu.

Karel Frydrych, Freelo

Matěj Prokop

Na Mashupu jsem poznal spoustu skvělých lidí a získal několik zajímavých kontaktů, díky kterým se nejen YoungUp posouvá vpřed.

Matěj Prokop, YoungUp

Chcete vystoupit na paletku slávy?

Pokud máte sexy produkt a službu, jedinečný příběh nebo pozitivní společenský dopad, chceme vás poznat!

Nejcennější podpora

Kromě tradičních regionálních vydání připravujeme také edice na míru, tematické speciály a online přehlídky. Děkujeme všem, kteří nám to umožňují!