Impact Hub Alumni Club

Razíme cestu k úspěchu dlážděnou sdílením a synergií. Vybraným projektům, které touží po smysluplné spolupráci a rozvoji, proto vítáme v našem klubu. Potkáte se v něm s těmi, kteří mají stejný zájem a know-how na rozdávání.

Přihlásit se

Klubové výhody nad zlato

50+ projektů v komunitě

Někteří jsou na startu, jiní expandují do zahraničí. Někoho pálí prodej, jiné marketing. Vzájemně si můžete vyměnit nejen zkušenosti, ale také tipy a zpětné vazby.

200+ expertů na dosah

Už jste někdy potřebovali právníka, účetního, obchodního konzultanta a zrovna nebyl nikdo po ruce? To se vám u nás nestane.

10+ mastermind a dalších akcí

Do rozvoje podnikání děláme přes 10 let, víme, co vás pálí. Proto připravujeme program na míru a témata nastavujeme podle vašich potřeb i aktuálního dění.

Kdo je v tom s námi

Koho v klubu potkáte? S kým vás seznámíme a kdo vám může dát zpětnou vazbu na váš projekt, záměr nebo inovaci?

Jak to funguje

Pro koho

Do klubu přijímáme všechny, kteří vystoupili na akci Impact Hub MashUp a/nebo absolvovali alespoň úvodní bootcamp našich akceleračních programů.

Za kolik

Členství vás vyjde na 290 Kč měsíčně nebo 2 900 Kč ročně včetně DPH. Tedy zhruba tolik, co hodinovka našich expertů. Ti vám budou k dispozici za zlomek své standardní ceny.

Co za to

Mnoho služeb budete mít zdarma. Třeba vzdělávací akce, ověřené kontakty, podporu vaší Hithit kampaně nebo možnost zviditelnit se před novým publikem.

Zajímá mě víc

Dejte nám o sobě vědět, my se vám co nejdříve ozveme a s radostí vám představíme všechny detaily Alumni Clubu.

Podporují nás

Bez našich partnerů by to rozhodně nešlo. Všestranně nám pomáhají, abychom mohli nabídnout co nejlepší služby a přitom jste nemuseli platit horentní sumy. Děkujeme!

Ondřej Durkáč

„Průběžné vzdělávání a konzultace s odborníky bývájí pro rozvoj úspěšného podnikání klíčové. Alumni Club nabízí to i něco navíc. Pokud se objeví překážky, nemusíte je řešit sami.“

Ondřej Durkáč, koordinátor klubu